Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

Le Mat Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Le Mat Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Le Mat Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Le Mat marki Mendittorosa to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Le Mat został wydany w 2014 roku. Le Mat stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, czarny pieprz i goździk (przyprawa); nutami serca są geranium i róża z grasse; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, drzewo kaszmirowe i kocanka.

Gałka muszkatołowa Czarny pieprz Goździk (przyprawa)

Geranium Róża z Grasse

Liść indonezyjskiej paczuli Drzewo kaszmirowe Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Mat by Mendittorosa.

Le Mat Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Le Mat według mnie bardziej wspiuje się w kategorię orientalno-drzewną, a nie kwiatową.
Perfumy są gęste, wręcz likierowe. Mocne nuty drzewne są obecne przez cały czas trwania kompozycji. Początek należy do alkoholowo-przyprawowego akordu, może rumowego?
Gdy przebrzmi alkoholowa nuta, zapach nabiera słodyczy oraz bardzo wyraźnej goryczy nieznanego dla mnie pochodzenia. Nie jest zielono-roślinna, raczej balsamiczna, żywiczna. Ta szczególna gorycz sprawia, że nie potrafię porównać Le Mat do żadnego innego znanego mi zapachu.
Niestety nie do końca wiem, jak pachnie kocanka.
Z czasem paczula rośnie w siłę, stanowiąc wyrazistą i mocną bazę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mendittorosa Le Mat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mendittorosa Le Mat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Mat marki Mendittorosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Mat marki Mendittorosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Castelbajac Castelbajac Antonio Banderas Spirit for Woman Guerlain Terracotta Voile d'Ete Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Teo Cabanel Alahine Elizabeth Arden True Love Marc Jacobs Essence Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose The Party The Garden Party Wistaria Roxana Illuminated Perfume Aurora Rasasi Tagreed Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her