Marki » M » « Grupy

Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
agarowy
Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Id marki Mendittorosa to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Id został wydany w 2012 roku. Id stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel. Nutę głowy stanowi ravensara; nutami serca są jaśmin, irys i gałka muszkatołowa; nutami bazy są brzoza, agar (oud), labdanum i cynamon.

Ravensara

Jaśmin Irys Gałka muszkatołowa

Brzoza Agar (oud) Labdanum Cynamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Id by Mendittorosa.

Id Recenzje Perfum

p1t2r3
p1t2r3

Jakby trochę jaśminu po 15 minutach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mendittorosa Id, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mendittorosa Id, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Id marki Mendittorosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Id marki Mendittorosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Profumum Roma Dulcis in Fundo Reminiscence Patchouli pour Homme Danijela Martinovic La-La Comptoir Sud Pacifique Aouda Masaki Matsushima mat; male CnR Create Scorpio DSH Perfumes L`Homme Comme des Garcons Standard Novae Plus Noble Gold Cinq Mondes Jardins de Carthage Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason Andrea Maack Smart