Marki » M » « Grupy

Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
agarowy
Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Id marki Mendittorosa to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Id został wydany w 2012 roku. Id stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), ravensara, gałka muszkatołowa, jaśmin, irys, fiołek, wyszukane drewna, ambroksan, brzoza, syjamski benzoes, cejloński cynamon, agar (oud), liść indonezyjskiej paczuli i białe piżmo.

Goździk (przyprawa) Ravensara Gałka muszkatołowa Jaśmin Irys Fiołek Wyszukane drewna Ambroksan Brzoza Syjamski benzoes Cejloński cynamon Agar (oud) Liść indonezyjskiej paczuli Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Id by Mendittorosa.

Id Recenzje Perfum

p1t2r3
p1t2r3

Jakby trochę jaśminu po 15 minutach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mendittorosa Id, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mendittorosa Id, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Id marki Mendittorosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Id marki Mendittorosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Perry Ellis 360° White for Men Torrente L`Or Rouge Paolo Gigli Libeccio Profumum Roma Antico Caruso Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Keiko Mecheri Bois de Santal M. Asam Men Pacifica Brazilian Mango Grapefruit Nicolas Danila Arabian Gardens Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Rubino Cosmetics Room 726 Black Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason