Marki » M » « Grupy

Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
agarowy
skórzany
Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Id Mendittorosa dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Id marki Mendittorosa to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Id został wydany w 2012 roku. Id stworzyli Amelie Bourgeois i Anne-Sophie Behaghel. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), ravensara, gałka muszkatołowa, jaśmin, irys, fiołek, wyszukane drewna, ambroksan, brzoza, syjamski benzoes, cejloński cynamon, agar (oud), liść indonezyjskiej paczuli i białe piżmo.

Goździk (przyprawa) Ravensara Gałka muszkatołowa Jaśmin Irys Fiołek Wyszukane drewna Ambroksan Brzoza Syjamski benzoes Cejloński cynamon Agar (oud) Liść indonezyjskiej paczuli Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Id by Mendittorosa.

Id Recenzje Perfum

p1t2r3
p1t2r3

Jakby trochę jaśminu po 15 minutach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Mendittorosa Id, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Mendittorosa Id, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Id marki Mendittorosa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Id marki Mendittorosa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Replay Replay Intense for Her DSH Perfumes Indochine (Ginger 2) Pacifica Hawaiian Ruby Guava Ulrich Lang Nightscape Carolina Herrera 212 H2O Men Demeter Fragrance Jolly Rancher Smooth Watermelon Balenciaga Cialenga Yves Rocher Mure Sauvage L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Marc Jacobs Lola Velvet Montale Mango Manga Thierry Mugler Thierry Mugler Show Collection: Alien Couture Stone