Marki » M » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'eau de Kasaneka Menard dla kobiet

L'eau de Kasaneka Menard dla kobiet

L'eau de Kasaneka Menard dla kobiet Zdjęcia L'eau de Kasaneka Menard dla kobiet Zdjęcia L'eau de Kasaneka Menard dla kobiet Zdjęcia L'eau de Kasaneka Menard dla kobiet Zdjęcia

L'eau de Kasaneka marki Menard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'eau de Kasaneka został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shuji Suzuki. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, bazylia, imbir, gałka muszkatołowa, kardamon i róża japońska (hamanasu); nutami serca są heliotrop, jaśmin, goździk (roślina) i ylang-ylang; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe), drzewo sandałowe, cedr, wetyweria, wanilia i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Bazylia Imbir Gałka muszkatołowa Kardamon Róża japońska (Hamanasu)

Heliotrop Jaśmin Goździk (roślina) Ylang-ylang

Ambrette (piżmo ambrowe) Drzewo sandałowe Cedr Wetyweria Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'eau de Kasaneka by Menard.

Ambre Tigré

L'eau de Kasaneka Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

L'eau de Kasaneka jest ogólnie rzecz biorąc zapachem bardziej piżmowo-waniliowym z przybraniem orientalnym, niźli orientalno-kwiatowym, przynajmniej tak wynika z moich wielokrotnych testów. Otwarcie jest właściwie słabo rozbudowane. Czuć nieco pomarańczy i przypraw. Róża pomarszczona nie za bardzo się ujawnia, a jej zapach przecież doskonale znam. Jest wściekle i wspaniale różany, a tego nie ma tu za dużo. Tak właśnie nuty głowy szybko znikają i następuje dalszy rozwój. Ambrette, wanilia, piżmo oraz kwiaty serca i marmoladkowe pozostałości pomarańczy i może róży, tworzą bardzo ciepły, zwarty, ale i lekki związek nut, który przypomina mi nieodwołalnie bazy niektórych Chaneli i Amber Elixir Oriflame. Ta druga pozycja odnosi się do aury i ciepła, które tkwią w tym zapachu. Baza jest coraz lepiej wyczuwalnym pudrem à la Chanel, a na koniec mamy coś rzeczywiście czekoladowego.
W Kasanece nuty są raczej zwarte, dobrze połączone. Nie tworzą jednak nic wielkiego, tylko przyjemną mieszankę, która jest wystarczająco odmienna od innych perfum, by się z nimi nie zlewać.
Projekcja i trwałość na podobnym poziomie, tak kilka h trwałości i średnia projekcja, która zmniejsza swoją ekspansywność wraz z kolejnymi minutami, które dzielą nas z momentem aplikacji.

amanda
amanda

Toć przyjemne jest,psikam i czuję taką czekoladę w kwiatach.
Jakby ktoś przyszedł z bukietem i czekoladkami elegancko zapakowanymi przewiązanymi wstążeczką.
Słodko delikatne kwiecie pieści zmysł węchu a czekoladki podniebienie.
Zapach jest aksamitny w lekko kremowym tonie.
Aksamitny jak owe czekoladki rozpływające się w ustach,może za szybko,ale to znak,że czekolada przedniego gatunku.
Jest bardziej intymny,blikoskórny.
Kojarzący się z szykownością z dawniejszych lat,kiedy bardziej przykładano uwagę do konwenansów i stroju.
Z pewnością zatrzymają na sobie uwagę osób lubiących zdecydowanie bliskoskórne,delikatne zapachy z nutą klasy.

Izabela
Izabela

Zrobiłam drugie podejście do tych perfum. I zobaczyłam je w zupełnie innym świetle. Nie wiem, czy to kwestia innej pory roku, czy większego wyrobienia się nosa.
Zatem recenzję piszę po raz drugi.
Początkowo ukazuje się nam przyprawowa chmurka, składająca się z gałki muszkatołowej, kardamonu, bazylii i cytrusów. Gdy zaczynam myśleć, że to przyprawowe perfumy, gdzie kwiatów jest jak na lekarstwo, perfumy spokojnie układają się na skórze, wywracając swój odbiór o 180 stopni.
Przyprawy stają się tłem dla hamanasu (róży japońskiej), goździka i heliotropu. Pięknie to wszystko razem brzmi. Mamy piękne kwiaty, ale pokazane z pazurem. Spoczywają sobie na pikantnej kołderce z przypraw.
W nucie bazy zapach znacznie się ociepla, opierając się na ciepłych, drewnianych akordach.
Podsumowując jestem nimi oczarowana. Ponieważ są bez wątpienia kobiece, kwiatowe, ale mają w sobie pazura. Bo każda z nas taka jest.
Subtelna, ciepła, ale kiedy trzeba pokazujemy pazurki :)
Myślę o własnym flakonie. Zapach i flakon fantastyczne.

Dość przyjemny zapach, ale nieco banalny, nie różni się szczególnie od dziesiątek innych zapachów - początek przyprawowo – cytrusowo - mydlany, później zapach się ociepla i baza jest delikatna, waniliowo - sandałowa.

Nic specjalnego - dodatkowo jest w nim coś sztucznego, jak nuta jakiegoś detergentu. Trwałość średnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Menard L'eau de Kasaneka, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Menard L'eau de Kasaneka, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'eau de Kasaneka marki Menard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'eau de Kasaneka marki Menard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Annayake Miyako Givenchy Organza Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Bvlgari BLV Notte Pour Femme Serge Lutens Fille en Aiguilles Hermes Elixir des Merveilles Serge Lutens Ambre Sultan Yves Rocher Shafali Fleur Rare Chanel Allure Sensuelle Laura Biagiotti Venezia Guerlain Mahora Comme des Garcons Wonderwood Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Grossmith Shem - el- Nessim Rochas Fleur d`Eau Guerlain Shalimar Parfum Initial Balenciaga Le Dix Perfume Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II