Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de M Soar Menard dla kobiet

Eau de M Soar Menard dla kobiet

Eau de M Soar marki Menard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shuji Suzuki. Perfumy zawierają takie składniki, jak konwalia, jaśmin, nuty zielone, herbata, cedr i piżmo.

Konwalia Jaśmin Nuty zielone Herbata Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de M Soar by Menard.

Eau de M Soar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Menard Eau de M Soar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Menard Eau de M Soar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de M Soar marki Menard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de M Soar marki Menard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Alfred Sung Sha Alfred Sung Paradise Alfred Sung Pure Byredo Green Sarah Jessica Parker Dawn Miya Shinma Feuillage vert Jo Malone French Lime Blossom Atelier Flou Paradis Paradis A Perfume Organic Green JoAnne Bassett Josephine Creed Aubepine Acacia Blue Q Miso Pretty Crushed Petals