Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Eau de M Soar Menard dla kobiet

Eau de M Soar Menard dla kobiet

Eau de M Soar marki Menard to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shuji Suzuki. Perfumy zawierają takie składniki, jak konwalia, jaśmin, nuty zielone, herbata, cedr i piżmo.

Konwalia Jaśmin Nuty zielone Herbata Cedr Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de M Soar by Menard.

Eau de M Soar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Menard Eau de M Soar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Menard Eau de M Soar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de M Soar marki Menard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de M Soar marki Menard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Weil Bambou Miya Shinma Feuillage vert Molinard Les Fleurs: Rose Nicolas Danila Amerindian Gardens D.S. & Durga Siberian Snow Calypso Christiane Celle Jasmin Parfums 06130 Lierre Rose The Different Company Charme et Feuilles La Bouquetiere La Narratrice Bliss Bliss Intelligent Nutrients Focus Strange Invisible Perfumes Fair Verona