Marki » M » orientalne « Grupy

Encens Liquide Memoire Liquide dla kobiet

Encens Liquide Memoire Liquide dla kobiet

dymny

Encens Liquide marki Memoire Liquide to orientalne perfumy dla kobiet. Encens Liquide został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, kadzidło hinoki, białe piżmo i czarna herbata.

Ambra Kadzidło Hinoki Białe piżmo Czarna herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Encens Liquide by Memoire Liquide.

Encens Liquide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memoire Liquide Encens Liquide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memoire Liquide Encens Liquide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Encens Liquide marki Memoire Liquide. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Encens Liquide marki Memoire Liquide reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Rochas Byzantine Frederic Malle Musc Ravageur Benetton Colors de Benetton Gai Mattiolo That's Amore! Lui Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Il Profvmo Ambre d Or The Body Shop Activist Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Chiara Boni Vanilla Serge Lutens Fourreau Noir Donna Karan Essence Labdanum Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent