Marki » M » orientalne « Grupy

Amour Liquide Memoire Liquide dla kobiet

Amour Liquide Memoire Liquide dla kobiet

dymny

Amour Liquide marki Memoire Liquide to orientalne perfumy dla kobiet. Amour Liquide został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak fasolka tonka, kadzidło i madagaskarska wanilia.

Fasolka tonka Kadzidło Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amour Liquide by Memoire Liquide.

Amour Liquide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memoire Liquide Amour Liquide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memoire Liquide Amour Liquide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amour Liquide marki Memoire Liquide. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amour Liquide marki Memoire Liquide reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Valentino Very Valentino for Men Revlon Ciara Missoni Missoni Boucheron Initial Perle de Soleil L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Fragonard Grain de Soleil Creed Royal Delight Van Gils Basic Instinct Christian Dior Ambre Nuit Comme des Garcons Glitter Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Shantara Isiris