Marki » M » kwiatowe « Grupy

Sundance Memo dla kobiet

Sundance Memo dla kobiet

tuberozowy
Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia

Sundance marki Memo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sundance został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są gruszka, bergamotka i cytryna; nutami serca są tuberoza, irys, papryczka pimento i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Gruszka Bergamotka Cytryna

Tuberoza Irys Papryczka pimento Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sundance by Memo.

Sundance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Sundance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Sundance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sundance marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sundance marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° White Creed 2000 Fleurs Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale Strange Invisible Perfumes Urban Lily S. Cute Sweet Amour Red Apple Il Profvmo Multiflor Line Songe de Tulipe Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine Donna Karan Pure DKNY Krigler Dolce Tuberose 43 DSH Perfumes En Fleur Lulu Beauty Dame