Marki » M » kwiatowe « Grupy

Sundance Memo dla kobiet

Sundance Memo dla kobiet

tuberozowy
Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia Sundance Memo dla kobiet Zdjęcia

Sundance marki Memo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sundance został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są gruszka, bergamotka i cytryna; nutami serca są tuberoza, irys, papryczka pimento i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i piżmo.

Gruszka Bergamotka Cytryna

Tuberoza Irys Papryczka pimento Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sundance by Memo.

Sundance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Sundance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Sundance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sundance marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sundance marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Paul Smith Paul Smith Floral Britney Spears Curious Heart Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Valentino Rock`n Dreams Carthusia Gelsomini di Capri Yardley Heritage Collection: Hyacinth Skeem Vintage Peony Skeem Sweet Pea and Vanilla Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach By Kilian Love and Tears