Marki » M » orientalne « Grupy

Siwa Memo dla kobiet

żółtych kwiatów
whiskey
ozonowy
Siwa Memo dla kobiet Zdjęcia Siwa Memo dla kobiet Zdjęcia Siwa Memo dla kobiet Zdjęcia

Siwa marki Memo to orientalne perfumy dla kobiet. Siwa został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są aldehydy i liść fiołka; nutami serca są whiskey, narcyz i cynamon; nutami bazy są popcorn, piżmo i wanilia.

Aldehydy Liść fiołka

Whiskey Narcyz Cynamon

Popcorn Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Siwa by Memo.

Siwa Recenzje Perfum

Początek delikatnie aldehydowy, później pojawia się narcyz – naprawdę pięknie oddany, od razu przypomniał mi się Je Reviens Worth, który niemal w całości jest oparty na tej nucie. W tle mamy też bardzo delikatną nutę popcornu, polanego karmelowo – waniliowym sosem. Interesujący – szkoda, że nie jest bardziej intensywny.

Savanoja
Savanoja

Bardzo lekki, zielony, wiosenny zapach. Pierwszą myślą było poczucie sielskości, takiej błogiej sielanki gdzieś na leśnej polanie. Liście fiołka są tu bardzo wyraźnie wyczuwalne, aldehydy pięknie je rozdmuchują, ożywiają. Po chwili pojawia się żonkil - jak żywy! Kropelka whiskey powoduje, że od fiołkowej zieleni aż kręci się w głowie, a delikatne żonkile wirują na aldehydowych chmurkach... Sielsko jest, to pewne.
Piżmo jeśli już, to takie dodające chłodu, bez efektu mydlin. Podobno jest tu jakaś wanilia, ale jej nie wyczuwam wyraźnie, cynamonu niestety w ogóle nie dostrzegam.
Flakon jest piękny! Pomysł z metalową tabliczką przyklejoną do szkła bardzo mi się spodobał :)
Polecam miłośniczkom chilloutowego wylegiwania na łonie natury.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Siwa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Siwa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Siwa marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Siwa marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Avon Black Suede Gres Ambre de Cabochard Mary Kay Affection Bath and Body Works Chocolate Amber Lavanila Laboratories Pure Vanilla Jacques Fath Fath de Fath Renee Amber Agatha Imperial Jade Men Ayala Moriel Fete d'Hiver Rasasi Al Oudh Al Mumaiz SoOud Nur