Marki » M » orientalne « Grupy

Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn

Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shams Oud marki Memo to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Shams Oud został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są szafran, imbir i pieprz; nutami serca są wetyweria i cypriol; nutami bazy są francuskie labdanum, brzoza, styraks, balsam tolu, fasolka tonka i agar (oud).

Szafran Imbir Pieprz

Wetyweria Cypriol

Francuskie labdanum Brzoza Styraks Balsam Tolu Fasolka tonka Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shams Oud by Memo.

Shams Oud Recenzje Perfum

karinawu
karinawu

Hm... tak czekalam na ten zapach, takie mialam oczekiwania ogromne... Mial to byc zapach zachodzacego slonca i nie wiem czego oczekiwalam.
Rzeczywiscie jest balsamiczny bardziej,niz kadzidlany, slodki przy tym dosc ale ma w sobie cos mrocznego. I bynajmniej nie jest to oud.A ja lubie mroczne zapachy. Fascynuje,ale i odpycha. Byc moze gdyby byl mniej slodki, bardziej by mi odpowiadal.
Nie radze kupowac w ciemno, konieczne testy. Wydaje mi sie,ze moze ladniej zagrac na mezczyznie,wbrew tej dziwnej slodyczy.
Trwalosc bardzo dobra. Fenomenalna wrecz.
Uzywalam i testuje zima, latem mysle ze moze zabic...
Mialam okazje przetestowac wiecej zapachow i podobne odczucia, czuc klase i swietna jakosc skladnikow, ale zaden nie zachwycil mnie na tyle,zebym ktoregos zapragnela.
Taka ciezkosc Casbaha Roberta Pigueta. Maja nawet jakis wspolny mianownik dla mnie.

Shams Oud by Memo 4.00 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Shams Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Shams Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shams Oud marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shams Oud marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Sahara Noir Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Les Liquides Imaginaires Fortis  Montale Full Incense Molinard Habanita Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient Phaedon Sable Marocain Tom Ford Tuscan Leather Hugo Boss BOSS The Collection Damask Oud L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Penhaligon`s Juniper Sling Parfum d`Empire Fougere Bengale Odin No 10 Roam Panouge Isabey L'ambre de Carthage Nasomatto Pardon Guerlain Spiritueuse Double Vanille Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Cacharel Cacharel Pour Homme