Marki » M » orientalne « Grupy

Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn

Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Shams Oud Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Shams Oud marki Memo to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Shams Oud został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są szafran, imbir i pieprz; nutami serca są wetyweria i cypriol; nutami bazy są francuskie labdanum, brzoza, styraks, balsam tolu, fasolka tonka i agar (oud).

Szafran Imbir Pieprz

Wetyweria Cypriol

Francuskie labdanum Brzoza Styraks Balsam Tolu Fasolka tonka Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shams Oud by Memo.

Oud al Qasr

Shams Oud Recenzje Perfum

Tripod
Tripod

Ciężka artyleria, jeden z niewielu bestii o takiej porażającej mocy !! Super ciężki zywiczny zapach, ale niestety nienoszalny. Używać jako spray do pomieszczeń albo psikania materiałów i poduszek !

karinawu
karinawu

Hm... tak czekalam na ten zapach, takie mialam oczekiwania ogromne... Mial to byc zapach zachodzacego slonca i nie wiem czego oczekiwalam.
Rzeczywiscie jest balsamiczny bardziej,niz kadzidlany, slodki przy tym dosc ale ma w sobie cos mrocznego. I bynajmniej nie jest to oud.A ja lubie mroczne zapachy. Fascynuje,ale i odpycha. Byc moze gdyby byl mniej slodki, bardziej by mi odpowiadal.
Nie radze kupowac w ciemno, konieczne testy. Wydaje mi sie,ze moze ladniej zagrac na mezczyznie,wbrew tej dziwnej slodyczy.
Trwalosc bardzo dobra. Fenomenalna wrecz.
Uzywalam i testuje zima, latem mysle ze moze zabic...
Mialam okazje przetestowac wiecej zapachow i podobne odczucia, czuc klase i swietna jakosc skladnikow, ale zaden nie zachwycil mnie na tyle,zebym ktoregos zapragnela.
Taka ciezkosc Casbaha Roberta Pigueta. Maja nawet jakis wspolny mianownik dla mnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Shams Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Shams Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shams Oud marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shams Oud marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Sahara Noir Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Montale Full Incense Les Liquides Imaginaires Fortis Parfum d`Empire Fougere Bengale  Molinard Habanita Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient Penhaligon`s Juniper Sling Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Carner Barcelona Cuirs Montale Intense Cafe Parfum d`Empire Ambre Russe Olivier Durbano Black Tourmaline Hugo Boss BOSS The Collection Damask Oud L`Artisan Parfumeur Aedes de Venustas Profumum Roma Santalum Guerlain Spiritueuse Double Vanille Odin No 10 Roam Montale Dark Aoud