Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Moon Safari Memo dla kobiet i mężczyzn

Moon Safari Memo dla kobiet i mężczyzn

skórzany
Moon Safari Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Moon Safari Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Moon Safari marki Memo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Moon Safari został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza i mandarynka; nutami serca są wetyweria, neroli, szałwia, werbena cytrynowa i pierwiosnek; nutami bazy są fasolka tonka i skóra.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Mandarynka

Wetyweria Neroli Szałwia Werbena cytrynowa Pierwiosnek

Fasolka tonka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Safari by Memo.

Moon Safari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Moon Safari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Moon Safari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Safari marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Safari marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Jil Sander Jil Sander Man Giorgio Armani Summer Mania Homme Christian Dior Dior Homme Sport Gap Washed Cotton No.784 Jardin de France Vetiver Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Canali Winter Tale Special Edition Agonist The Infidel DSH Perfumes Bancha Cale Fragranze d’Autore Mistero Davidoff Champion Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation