Marki » M » drzewno - aromatyczne « Grupy

Moon Fever Memo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

skórzany
Moon Fever Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Moon Fever marki Memo to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Moon Fever został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, grejpfrut i cytryna; nutami serca są neroli, werbena cytrynowa i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria, skóra i fasolka tonka.

Gorzka pomarańcza Grejpfrut Cytryna

Neroli Werbena cytrynowa Szałwia muszkatołowa

Wetyweria Skóra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Fever by Memo.

Moon Fever Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Publikuję opinie na nowo, gdyż do pewnego momentu perfum tych nie było w bazie, a są wedle tego co widzimy, skróconą wersją Moon Safari, dlatego właśnie wcześniej moje recenzja znalazła się właśnie tam. A więc:
Początek to skoncentrowany ogół wszystkich nut, przy czym tonka już teraz się pyszni.
Po tym ładnym wstępnym wstępie nastaje nieciekawa dla mnie faza. Tworzą ją takie komponenty jak cytryna, lippia (głównie), nie najlepsza odsłona pomarańczowych cytrusów, wetiwer i szałwia muszkatołowa, które razem tworzą nieapetyczną dla mnie cytrusowo-trawiastą papkę.
I tu pojawia się kruczek. To było wyprowadzenie mnie w pole. W krótkim czasie zaszła całkowita przemiana i to na lepsze.
Górę wzięła tonka i cytrynkowe neroli. I tak łączą się te dwa składniki wraz z wetiwerem, lekką mącznością i ciemnymi laskami wanilii, a w tle ciągła obecność skórzanego akordu. Do tego dołączone są słodkie, delikatne nutki miąższu i soku pomarańczowych cytrusów. Także skóra pełni rolę takiego jeszcze dalszego tła, które jest jednocześnie otoczką wygenerowaną wokół bardziej wewnętrznych i wyraźniejszych nut.
Wybaczyłem mu nie najciekawszy początek za ciekawie pokazaną głębię tonki i przesuwam Moon Fever na najwyższą półeczkę.

Moon Fever by Memo 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Moon Fever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Moon Fever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Fever marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Fever marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lalique Encre Noire Avon U by Ungaro for Him Creed Amalfi Flowers Jardin de France Eau irisee Perfumer`s Workshop Samba Star Man Avon Just Play for Him Playboy Playboy Miami DSH Perfumes Bancha Histoires de Parfums Noir Patchouli CB I Hate Perfume Revelation Cuba Paris Cuba Gold Davidoff Champion