Marki » M » orientalne « Grupy

Lalibela Oud Memo dla kobiet i mężczyzn

agarowy
tytoniowy
kokosowy

Lalibela Oud marki Memo to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lalibela Oud został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea, jaśmin, kokos, róża, paczula, wanilia, tytoń, olibanum, labdanum i agar (oud).

Orchidea Jaśmin Kokos Róża Paczula Wanilia Tytoń Olibanum Labdanum Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalibela Oud by Memo.

Lalibela Oud Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Lalibela Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Lalibela Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalibela Oud marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalibela Oud marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada pour Homme Elizabeth Taylor Passion Gres Ambre de Cabochard Stella Cadente Miss Me Discrete Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Jacques Fath Fath de Fath Juliette Has A Gun Midnight Oud Oriflame Nomadic Catherine Lara Aral Un des Sens Tesori d`Oriente Hammam Rasasi Al Maqam Omnia Profumi Ambra