Marki » M » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Lalibela Memo dla kobiet

Lalibela Memo dla kobiet

kokosowy
Lalibela Memo dla kobiet Zdjęcia Lalibela Memo dla kobiet Zdjęcia Lalibela Memo dla kobiet Zdjęcia Lalibela Memo dla kobiet Zdjęcia Lalibela Memo dla kobiet Zdjęcia

Lalibela marki Memo to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lalibela został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są piwonia, kokos, orchidea i róża; nutami serca są paczula, wanilia, jaśmin i labdanum; nutami bazy są liść tytoniu, wyszukane drewna i kadzidło.

Piwonia Kokos Orchidea Róża

Paczula Wanilia Jaśmin Labdanum

Liść tytoniu Wyszukane drewna Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lalibela by Memo.

Lalibela Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Lalibela, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Lalibela, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lalibela marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lalibela marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Ralph Lauren Pure Turquoise Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Givenchy Ange ou Demon Tendre CoSTUME NATIONAL Scent Intense Christian Dior Dior Dior Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Corine de Farme Ibiza Night DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Pascal Morabito Or Noir O Boticario Accordes Harmonia Le Labo Tubereuse 40 New York