Marki » M » cytrusowe « Grupy

Jannat Baby Eau Fraiche Memo dla kobiet i mężczyzn

Jannat Baby Eau Fraiche Memo dla kobiet i mężczyzn

Jannat Baby Eau Fraiche Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jannat Baby Eau Fraiche marki Memo to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jannat Baby Eau Fraiche został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, petitgrain, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są plumeria, szałwia muszkatołowa i neroli; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i liatra.

Bergamotka Cytryna Petitgrain Mandarynka Pomarańcza

Plumeria Szałwia muszkatołowa Neroli

Fasolka tonka Piżmo Liatra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jannat Baby Eau Fraiche by Memo.

Jannat Baby Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Jannat Baby Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Jannat Baby Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jannat Baby Eau Fraiche marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jannat Baby Eau Fraiche marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Paco Rabanne Paco Energy Roccobarocco Mouse Accord Parfait Citron & Mandarine Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Emilio Pucci Sabbia 167 Tommy Hilfiger Tommy Jeans Demeter Fragrance Pink Grapefruit Christian Tortu L`Eau de Cologne Truefitt & Hill West Indian Limes Demeter Fragrance Little Twin Stars Susanne Lang Sula Lovebirds Fresh Rituals No. 01 Ginger Essence & White Tea