Marki » M » cytrusowe « Grupy

Jannat Baby Eau Fraiche Memo dla kobiet i mężczyzn

Jannat Baby Eau Fraiche Memo dla kobiet i mężczyzn

Jannat Baby Eau Fraiche Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jannat Baby Eau Fraiche marki Memo to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jannat Baby Eau Fraiche został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, petitgrain, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są plumeria, szałwia muszkatołowa i neroli; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo i liatra.

Bergamotka Cytryna Petitgrain Mandarynka Pomarańcza

Plumeria Szałwia muszkatołowa Neroli

Fasolka tonka Piżmo Liatra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jannat Baby Eau Fraiche by Memo.

Jannat Baby Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Jannat Baby Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Jannat Baby Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jannat Baby Eau Fraiche marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jannat Baby Eau Fraiche marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Burberry Weekend for Men Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Benetton Funtastic Wild Citrus for Boys DSH Perfumes Pamplemousse Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Christian Tortu L`Eau de Cologne Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Caswell Massey Lime Blue Q Miso Pretty Petal Citrus Splash I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Niven Morgan Blue Scent Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange