Marki » M » kwiatowe « Grupy

Jannat Memo dla kobiet i mężczyzn

Jannat Memo dla kobiet i mężczyzn

Jannat Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jannat Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Jannat Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Jannat marki Memo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Jannat został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna amalfi, petitgrain, mandarynka, plumeria, neroli, fasolka tonka, piżmo, szałwia muszkatołowa i liatra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Petitgrain Mandarynka Plumeria Neroli Fasolka tonka Piżmo Szałwia muszkatołowa Liatra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jannat by Memo.

Jannat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Jannat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Jannat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jannat marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jannat marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Limited Red Edition Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Marina Marinof C` Est Rien Que du Bonheur Bath and Body Works Gardenia S.T. Dupont Orazuli Balenciaga Talisman eau Transparente Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Loewe Aire Loewe Boadicea the Victorious The Exclusives Mystical Cinq Mondes Rituel de Kyoto Fragonard Reve Indien Profumi di Pantelleria Tanit