Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Inlé Memo dla kobiet

Inlé Memo dla kobiet

Miałem: 1

Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia

Inlé marki Memo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Inlé został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są dzięgiel, mięta i bergamotka; nutami serca są przyprawy, osmantus, jaśmin i mate; nutami bazy są irys, piżmo i cedr.

Dzięgiel Mięta Bergamotka

Przyprawy Osmantus Jaśmin Mate

Irys Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inlé by Memo.

Inlé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Inlé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Inlé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inlé marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inlé marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Anna Sui Secret Wish Magic Romance Escada Tropical Punch Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Givenchy Eau de Givenchy L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Emanuel Ungaro Ungaro Party Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Crabtree & Evelyn India Hicks Island Nights Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Cacharel Amor Amor Delight Mary-Kate and Ashley Olsen One