Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Inlé Memo dla kobiet

Inlé Memo dla kobiet

Miałem: 1

Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia

Inlé marki Memo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Inlé został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są dzięgiel, mięta i bergamotka; nutami serca są przyprawy, osmantus, jaśmin i mate; nutami bazy są irys, piżmo i cedr.

Dzięgiel Mięta Bergamotka

Przyprawy Osmantus Jaśmin Mate

Irys Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inlé by Memo.

Inlé Recenzje Perfum

Inlé by Memo 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Inlé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Inlé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inlé marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inlé marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace V/S Versus Rance 1795 Eugenie Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Mary Kay Bella Belara Victoria`s Secret Back to Pink Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Ulric de Varens Mini Love Keep Lucky Eau Benefique Pour Le Succes Guerlain Insolence Blooming Love & Toast Dew Blossom Galimard Lapis Lazuli