Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Inlé Memo dla kobiet

Inlé Memo dla kobiet

Miałem: 1

Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia Inlé Memo dla kobiet Zdjęcia

Inlé marki Memo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Inlé został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są dzięgiel, mięta i bergamotka; nutami serca są przyprawy, osmantus, jaśmin i mate; nutami bazy są irys, piżmo i cedr.

Dzięgiel Mięta Bergamotka

Przyprawy Osmantus Jaśmin Mate

Irys Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inlé by Memo.

Inlé Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Inlé, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Inlé, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inlé marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inlé marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Escada Escada Sentiment Paris Hilton Paris Hilton Etienne Aigner Aigner Too Feminine Bath and Body Works Sweet Pea Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Paul Sebastian Funky Sexy Cool The Body Shop White Musk White Hot Summer Pupa Yes Silver Koto Parfums L`Elixir de Selenia Gres Caline Blooming Moments Anna Sui Forbidden Affair