Marki » M » kwiatowe « Grupy

Ilha do Mel Memo dla kobiet i mężczyzn

Ilha do Mel Memo dla kobiet i mężczyzn

miodowy
Ilha do Mel Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Ilha do Mel Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ilha do Mel marki Memo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ilha do Mel został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są mandarynka, jałowiec i hiacynt; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, miód, irys i Żarnowiec miotlasty; nutą bazy jest wanilia.

Mandarynka Jałowiec Hiacynt

Kwiat pomarańczy Jaśmin Miód Irys Żarnowiec miotlasty

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ilha do Mel by Memo.

Pure Honey
Le Parfum

Ilha do Mel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Ilha do Mel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Ilha do Mel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ilha do Mel marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ilha do Mel marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Christian Lacroix Christian Lacroix Chopard Happy Spirit Alfred Sung Forever Celine Dion Paris Nights Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Opus Oils Burlesque: Gypsy Coach Freesia Splash Givenchy Harvest 2009 Very Irresistible Rose Centifolia Ebba Los Angeles Miss Belle Sanctuary Black Iris & Peony Oscar de la Renta Soft Blossom