Marki » M » kwiatowe « Grupy

Granada Memo dla kobiet

Granada Memo dla kobiet

Granada Memo dla kobiet Zdjęcia

Granada marki Memo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Granada został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka i grenadyna; nutami serca są jaśmin i heliotrop; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, nuty drzewne i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Grenadyna

Jaśmin Heliotrop

Fasolka tonka Wanilia Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Granada by Memo.

Granada Recenzje Perfum

garygarfild
garygarfild

grenadyna w lukrze jak dla mnie. Słodycz przelukrowana.Trwałość niezła.

Granada by Memo 4.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo Granada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo Granada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Granada marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Granada marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Weekend for Women Montana Suggestion Eau d`Argent Paul Smith Paul Smith Rose Jessica McClintock Jessica McClintock Kenzo Kenzo Amour Florale Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Gale Hayman So Delicious Women Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 11 Aloha Beauty Tropical Gardenia Detaille Sofia