Marki » M » skórzane « Grupy

French Leather Memo dla kobiet i mężczyzn

French Leather Memo dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

skórzany
French Leather Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia French Leather Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia French Leather Memo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

French Leather marki Memo to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, French Leather został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alienor Massenet. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, różowy pieprz, szałwia muszkatołowa, jałowiec, woda różana, cedr, Żywica, wetyweria, białe piżmo i zamsz.

Lima Różowy pieprz Szałwia muszkatołowa Jałowiec Woda różana Cedr Żywica Wetyweria Białe piżmo Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about French Leather by Memo.

Kelly Caleche Eau de Parfum
Rose Anonyme
Idylle Eau Sublime

French Leather Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Denerwuje mnie ten trend. Jest moda na skórzane zapachy, to dajmy skórę w nazwie, zapach się sprzeda.
Tymczasem French Leather nie ma nic wspólnego ze skórą. Jeżeli już to z zamszem, ale też bardzo mało.
Moim zdaniem to głównie woda różana z odrobiną szałwii muszkatołowej, która daje wrażenie chłodnego wiatru oraz z małą ilością zamszu.
Powiedziałabym, że to miks Idylle Eau Sublime i Kelly Caleche.
Nie mogę im nic zarzucić, są śliczne, lekkie, kobiece. Trwałość tragiczna (4 godziny na skórze) jak na tę kategorię cenową.
Powiem tak, zapach świetny, ale wolę kupić Idylle Eau Sublime lub Kelly Caleche i jeszcze mi zostanie na inne przyjemności :)

French Leather by Memo 4.00 out of 5 based on 5 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memo French Leather, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memo French Leather, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum French Leather marki Memo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu French Leather marki Memo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Memo Irish Leather Hermes Voyage d'Hermes Parfum The Different Company Sublime Balkiss Hermes Un Jardin En Mediterranee Lalique Le Baiser Annayake Miyako L`Artisan Parfumeur Dzing! L`Artisan Parfumeur Dzongkha L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Parfum d`Empire Cuir Ottoman L`Artisan Parfumeur Caligna Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Hermes Voyage d`Hermes Nasomatto Black Afgano Memo Italian Leather Carner Barcelona Cuirs Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Thierry Mugler Womanity Eisenberg J'ose Hermes Rose Amazone