Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy
6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Memento Italian Olfactive Landscapes dla kobiet Zdjęcia 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Memento Italian Olfactive Landscapes dla kobiet Zdjęcia

6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, frezja, jaśmin, kocanka, cedr, paczula, ambra, mirra i agar (oud).

Neroli Frezja Jaśmin Kocanka Cedr Paczula Ambra Mirra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia by Memento Italian Olfactive Landscapes.

6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Recenzje Perfum

Sporo cytrusów na delikatnie drzewno – piżmowej bazie z dodatkiem mieszanki ziół. Wyczuwalny cały dzień, ale raczej blisko skóry – nudny jak wszystkie zapachy tej firmy, które testowałam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Givenchy Only Givenchy Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Agatha Ruiz de la Prada El Beso Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Carolina Herrera 212 Splash 2008 Bond No 9 Nuits de Noho Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Tom Ford White Musk Collection White Suede Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Chloe Love Borsari Bouquet di Violette