Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mam: 2 Chcę: 1

ziołowy
6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Memento Italian Olfactive Landscapes dla kobiet Zdjęcia 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Memento Italian Olfactive Landscapes dla kobiet Zdjęcia

6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, frezja, jaśmin, kocanka, cedr, paczula, ambra, mirra i agar (oud).

Neroli Frezja Jaśmin Kocanka Cedr Paczula Ambra Mirra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia by Memento Italian Olfactive Landscapes.

6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Oj piękny, wyjątkowy, choć początkowy moment dziwny, ale kilka, kilkanaście sekund i jest magia, czar, włoski klimat, cytrusy, delikatna kocanka, ciepłe żywiczno-kadzidlane nuty, błoga mirra, uspokajający, kojący, cudowny w kategorii ciepłych nietuzinkowych kadzideł, spora rola piaskowych w wydźwięku żywic, mój ulubiony zapach z marki Made in Italy.

Sporo cytrusów na delikatnie drzewno – piżmowej bazie z dodatkiem mieszanki ziół. Wyczuwalny cały dzień, ale raczej blisko skóry – nudny jak wszystkie zapachy tej firmy, które testowałam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Cheap & Chic I Love Love Naomi Campbell Winter Kiss Lentheric Tweed Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Lacoste Femme de Lacoste Emilio Pucci Miss Pucci Revlon Downtown Girl Brut Parfums Prestige Imperial Lulu Beauty Starlet Niven Morgan Gold Scent