Marki » M » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

ziołowy
6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Memento Italian Olfactive Landscapes dla kobiet Zdjęcia 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Memento Italian Olfactive Landscapes dla kobiet Zdjęcia

6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, frezja, jaśmin, kocanka, cedr, paczula, ambra, mirra i agar (oud).

Neroli Frezja Jaśmin Kocanka Cedr Paczula Ambra Mirra Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia by Memento Italian Olfactive Landscapes.

6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Recenzje Perfum

Sporo cytrusów na delikatnie drzewno – piżmowej bazie z dodatkiem mieszanki ziół. Wyczuwalny cały dzień, ale raczej blisko skóry – nudny jak wszystkie zapachy tej firmy, które testowałam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia marki Memento Italian Olfactive Landscapes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Estée Lauder Intuition Banana Republic Alabaster Bvlgari Omnia Amethyste Montale Aoud Rose Petals Olivier Strelli The World Is Wonderful Geo. F. Trumper Wellington Cologne Le Labo Aldehyde 44 Dallas Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Masaki Matsushima M Cristiano Fissore Cashmere for Women Crabtree & Evelyn Iris