Marki » M » aromatyczne « Grupy

Wild Lavender Melvita dla kobiet i mężczyzn

Wild Lavender Melvita dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Wild Lavender Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wild Lavender marki Melvita to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda.

Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Lavender by Melvita.

Wild Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Wild Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Wild Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Lavender marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Lavender marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex s.Oliver Love Man 2008 Avon Christian Lacroix Absynthe Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Demeter Fragrance White Russian Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Frank Los Angeles Frank No.2 Skeem Tea Leaf Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Calum Best Calum Lord`s Jester Demeter