Marki » M » orientalno - waniliowe « Grupy

Sweet Vanilla Melvita dla kobiet

Sweet Vanilla Melvita dla kobiet

Sweet Vanilla Melvita dla kobiet Zdjęcia

Sweet Vanilla marki Melvita to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak ylang-ylang, drzewo sandałowe, opoponaks, wanilia i gorzka pomarańcza.

Ylang-ylang Drzewo sandałowe Opoponaks Wanilia Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Vanilla by Melvita.

Sweet Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Sweet Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Sweet Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Vanilla marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Vanilla marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Lavanila Laboratories Vanilla Spice Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Demeter Fragrance Never Lonely Demeter Fragrance Chocolate Chip Cookie Ulric de Varens Mini Pink Dana French Vanilla Carolina Herrera 212 VIP Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake