Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet Zdjęcia

Rose - Raspberry marki Melvita to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, róża, fiołek, mimoza, malina, morela i rumianek.

Wanilia Róża Fiołek Mimoza Malina Morela Rumianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose - Raspberry by Melvita.

Rose - Raspberry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Rose - Raspberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Rose - Raspberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose - Raspberry marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose - Raspberry marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Limited Edition Woman Etro Vicolo Fiori Rampage Blue Eyes Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette Demeter Fragrance Necco Sweethearts Love Me Demeter Fragrance Apple Blossom Susanne Lang Sula Blackberry Blush Stacked Style Fuji Flower Love & Toast Dew Blossom Jil Sander Sensual Jil