Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet Zdjęcia

Rose - Raspberry marki Melvita to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, róża, fiołek, mimoza, malina, morela i rumianek.

Wanilia Róża Fiołek Mimoza Malina Morela Rumianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose - Raspberry by Melvita.

Rose - Raspberry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Rose - Raspberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Rose - Raspberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose - Raspberry marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose - Raspberry marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Calypso Giorgio Armani Acqua di Gio Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Carolina Herrera 212 Splash for Women Alfred Sung Bijou Maurer & Wirtz Mustang Woman Victoria`s Secret Back to Pink Celine Dion Sensational Moment Geoffrey Beene Chance CnR Create Aquarius Rothenstein Deja Vu So...? So...? Shop until u drop