Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet

Rose - Raspberry Melvita dla kobiet Zdjęcia

Rose - Raspberry marki Melvita to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, róża, fiołek, mimoza, malina, morela i rumianek.

Wanilia Róża Fiołek Mimoza Malina Morela Rumianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose - Raspberry by Melvita.

Rose - Raspberry Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Rose - Raspberry, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Rose - Raspberry, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose - Raspberry marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose - Raspberry marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Cafe Parfums Cafe-Cafe Jacadi Jacadi Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Oriflame The Babes Crazy Kiwi Mexx Mexx XX Wild Jeanne Arthes Lover Miss Sixty Miss Fresh Fig Apricot LR LR Classics Santorini Tommy Bahama Set Sail South Seas Eau Jeune Bleu Azur