Marki » M » cytrusowe « Grupy

Orange Zest Melvita dla kobiet i mężczyzn

Orange Zest Melvita dla kobiet i mężczyzn

mydlany
Orange Zest Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Zest marki Melvita to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy i gorzka pomarańcza.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Zest by Melvita.

Orange Zest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Orange Zest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Orange Zest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Zest marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Zest marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Roccobarocco Mouse Mona di Orio Lux Monotheme Fine Fragrances Venezia Agrumi di Sicilia Bill Blass Couture 7 O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Parfums Berdoues Citrus Hesperida Krigler Relaxing Verbena Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Love & Toast Gin Blossom Atkinsons Gold Medal M. Micallef Pomelos Yves Rocher Cap Nature Pamplemousse