Marki » M » cytrusowe « Grupy

Orange Zest Melvita dla kobiet i mężczyzn

Orange Zest Melvita dla kobiet i mężczyzn

mydlany
Orange Zest Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Zest marki Melvita to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy i gorzka pomarańcza.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Zest by Melvita.

Orange Zest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Orange Zest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Orange Zest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Zest marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Zest marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Creed Virgin Island Water Oscar de la Renta Oscar Citrus L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Accord Parfait Citron & Mandarine Mona di Orio Lux Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Hermes Aroma d`Orange Verte Royall Fragrances Royall Lyme Creed Citrus Bigarrade M. Micallef Les 4 Saisons: Ete Caswell Massey Pomegranate Penhaligon`s Extract of Limes