Marki » M » cytrusowe « Grupy

Lime Melvita dla kobiet i mężczyzn

Lime Melvita dla kobiet i mężczyzn

kwaśny
Lime Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lime marki Melvita to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima.

Lima

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lime by Melvita.

Lime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lime marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lime marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Air-Val International Mickey Mouse Comptoir Sud Pacifique Kumquat Alhambra Jardin de France Citron vert Floris Cefiro Myrurgia 1916 Antica Farmacista Grapefruit Creed Orange Spice Smell Bent Lemon Cowboy Caswell Massey Lime Demeter Fragrance Little Twin Stars