Marki » M » aromatyczne « Grupy

Floral Water Lavender Melvita dla kobiet

Floral Water Lavender Melvita dla kobiet

ziołowy
Floral Water Lavender Melvita dla kobiet Zdjęcia

Floral Water Lavender marki Melvita to aromatyczne perfumy dla kobiet. Floral Water Lavender został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda.

Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floral Water Lavender by Melvita.

Floral Water Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Floral Water Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Floral Water Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floral Water Lavender marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floral Water Lavender marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Maurer & Wirtz Tabac Sport Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Yardley Lavander Spa Gap G7 Spiked Renee L`Eau Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Fred Hayman Hollywood for Men GianMarco Venturi Trybe Creative Universe Beth Terry Mare Caswell Massey English Lavander Ann Taylor Chic Florascent Aqua Aromatica Lavande