Marki » M » kwiatowe « Grupy

Floral Water Cornflower Melvita dla kobiet

Floral Water Cornflower Melvita dla kobiet

ziołowy
Floral Water Cornflower Melvita dla kobiet Zdjęcia

Floral Water Cornflower marki Melvita to kwiatowe perfumy dla kobiet. Floral Water Cornflower został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak bławatek.

Bławatek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floral Water Cornflower by Melvita.

Floral Water Cornflower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Floral Water Cornflower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Floral Water Cornflower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floral Water Cornflower marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floral Water Cornflower marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Stella McCartney Stella Rose Absolute Nina Ricci L'Air du Temps Avon Rare Pearls Barbie Barbie Aventura Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Bruno Acampora Jasmin Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores April Aromatics Lindenblossom Red Flower Organic Perfume Champa Kenzo Eau de Fleur de Yuzu