Marki » M » kwiatowe « Grupy

Floral Water Camomille Melvita dla kobiet

Floral Water Camomille Melvita dla kobiet

ziołowy
Floral Water Camomille Melvita dla kobiet Zdjęcia

Floral Water Camomille marki Melvita to kwiatowe perfumy dla kobiet. Floral Water Camomille został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak rumianek.

Rumianek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floral Water Camomille by Melvita.

Floral Water Camomille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Floral Water Camomille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Floral Water Camomille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floral Water Camomille marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floral Water Camomille marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Treselle Prada No5 Narciso Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Bath and Body Works Gardenia Ted Lapidus Lovely Fantasme Loewe Gala de Dia Donna Karan Pure DKNY DSH Perfumes En Fleur Caswell Massey Elixir Of Love Rifat Ozbek Ozbek Anthousa White Tuberose Kenzo Time for Peace