Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne 8 Essences marki Melvita to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, petitgrain, rozmaryn, bergamotka, cytryna, litsea cubeba, słodka pomarańcza i tangeryna.

Lawenda Petitgrain Rozmaryn Bergamotka Cytryna Litsea cubeba Słodka pomarańcza Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne 8 Essences by Melvita.

Cologne 8 Essences Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Cologne 8 Essences, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Cologne 8 Essences, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne 8 Essences marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne 8 Essences marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Annick Goutal Eau d'Hadrien Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Cereus Cereus No.4 The Body Shop Zestini Bensimon Cologne Bensimon 2005 Fragonard Riviera Riviera Patyka Hesperide Manchester Manchester Cologne Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 2 Rasasi Chastity Men Acqua di Parma Essenza di Colonia