Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne 8 Essences marki Melvita to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, petitgrain, rozmaryn, bergamotka, cytryna, litsea cubeba, słodka pomarańcza i tangeryna.

Lawenda Petitgrain Rozmaryn Bergamotka Cytryna Litsea cubeba Słodka pomarańcza Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne 8 Essences by Melvita.

Cologne 8 Essences Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Cologne 8 Essences, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Cologne 8 Essences, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne 8 Essences marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne 8 Essences marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Thierry Mugler Innocent Illusion Corinne Cobson Love Etc Guerlain Eau de Cologne Imperiale Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Diptyque L'Eau de Neroli O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil Erbario Toscana Agrumato di Costa Nobile 1942 Estroverso