Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn

Cologne 8 Essences Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne 8 Essences marki Melvita to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, petitgrain, rozmaryn, bergamotka, cytryna, litsea cubeba, słodka pomarańcza i tangeryna.

Lawenda Petitgrain Rozmaryn Bergamotka Cytryna Litsea cubeba Słodka pomarańcza Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne 8 Essences by Melvita.

Cologne 8 Essences Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Cologne 8 Essences, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Cologne 8 Essences, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne 8 Essences marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne 8 Essences marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Energy for Men L`Occitane en Provence Eau du Badian Benetton Benetton Cold Kenneth Cole Reaction Jovoy Paris Hesperide Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Ormonde Jayne Zizan Avon Simple Elements Warm Sunshine Eclectic Collections Factor O Boticario Acqua di Colonia Citrus O Boticario Acqua Brasilis Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010