Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Appetizing Spices Melvita dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
lekko korzenny
Appetizing Spices Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Appetizing Spices marki Melvita to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cynamon, anyż gwiazdkowaty, wanilia i nuty drzewne.

Cytrusy Cynamon Anyż gwiazdkowaty Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Appetizing Spices by Melvita.

Appetizing Spices Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Appetizing Spices, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Appetizing Spices, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Appetizing Spices marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Appetizing Spices marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Lili Bermuda 64 West Le Jardin Retrouve Citron Poivre Demeter Fragrance Chai Tea Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Demeter Fragrance Always Energetic The Party The Ten Party 1986 Michael Storer Djin Coty Avatar Arno Sorel Aromatic Yves Rocher Tel Quel