Marki » M » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Appetizing Spices Melvita dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
lekko korzenny
Appetizing Spices Melvita dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Appetizing Spices marki Melvita to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cynamon, anyż gwiazdkowaty, wanilia i nuty drzewne.

Cytrusy Cynamon Anyż gwiazdkowaty Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Appetizing Spices by Melvita.

Appetizing Spices Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melvita Appetizing Spices, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melvita Appetizing Spices, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Appetizing Spices marki Melvita. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Appetizing Spices marki Melvita reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Sergio Tacchini Sport Ego Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth 50 Cent Power by 50 Cent Lili Bermuda 64 West Gendarme 7 Sinful Scents Sloth O Boticario Carpe Diem O Boticario Connexion Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Kiss Cosmetics Kiss Her Arno Sorel Shaman Extreme Hilde Soliani CiocoSpesizissimo CnR Create Sagittarius for Men