Marki » M » kwiatowe « Grupy

Violet Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Violet Melissa Flagg Perfume dla kobiet

tuberozowy
Violet Melissa Flagg Perfume dla kobiet Zdjęcia

Violet marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Violet został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, fiołek, tuberoza, jaśmin i drzewo sandałowe.

Irys Fiołek Tuberoza Jaśmin Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet by Melissa Flagg Perfume.

Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Avon Goddess Trussardi Bianco Tiffany Tiffany The Body Shop Lotus Petal Guerlain Un Air de Samsara Biotherm Eau Vitaminee Nautica Nautica Bermuda Blue La Perla J`Aime Les Fleurs Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche O Boticario Floratta in Blue Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010