Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ululani Melissa Flagg Perfume dla kobiet

tropikalny
kokosowy
Ululani Melissa Flagg Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ululani marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak kokos, jaśmin, kwiat brzoskwini i kwiat mango.

Kokos Jaśmin Kwiat brzoskwini Kwiat mango

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ululani by Melissa Flagg Perfume.

Ululani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Ululani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Ululani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ululani marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ululani marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gin Tonic Gin Tonic Woman Tommy Hilfiger Tommy Girl Fragonard Belle de Soleil The Body Shop Strawberry Perfume Oil Escada Chiffon Sorbet Menard L`Eau de Taoyaka Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Esprit VIP Life for Her Amway Wistful Enrico Coveri Firenze Romane Vida Birds of Paradise Beyonce Heat Rush