Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Sadie’s Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Sadie’s Melissa Flagg Perfume dla kobiet

ozonowy

Sadie’s marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sadie’s został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat wiśni, kwiat śliwy i biała herbata.

Kwiat wiśni Kwiat śliwy Biała herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sadie’s by Melissa Flagg Perfume.

Sadie’s Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Sadie’s, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Sadie’s, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sadie’s marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sadie’s marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chloe Chloe Innocence Guerlain Cherry Blossom Delight Benetton B. United Jeans Woman Bond No 9 Andy Warhol Union Square Miya Shinma Feuillage vert Molinard Les Fleurs: Rose Gendarme 7 Sinful Scents Envious Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Boadicea the Victorious Magnificent Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 St. John White Camellia Hugh Parsons 99 Regent Street