Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Puanani Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Puanani Melissa Flagg Perfume dla kobiet

tuberozowy
Puanani Melissa Flagg Perfume dla kobiet Zdjęcia

Puanani marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, tuberoza i gruszka.

Gardenia Tuberoza Gruszka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puanani by Melissa Flagg Perfume.

Puanani Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Puanani, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Puanani, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puanani marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puanani marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Givenchy Jardin d'Interdit Love Passport Love Passport Esteban Balade Creole Donna Karan DKNY Be Delicious Kisses Givenchy Givenchy Lights Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Egofacto Fool For Love Tsi-La Organic Saqui Arno Sorel Jardins de Babel Hesperides Rance 1795 Helene Bath House Feeling Gorgeous