Marki » M » kwiatowe « Grupy

Mily Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Mily Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Mily marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mily został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, jaśmin i imbir.

Plumeria Jaśmin Imbir

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mily by Melissa Flagg Perfume.

Mily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Mily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Mily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mily marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mily marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Echo Women Summer Fizz Givenchy So Givenchy Lalique Le Baiser Nautica Nautica Bermuda Blue Seven Skies Belle Histoire Opus Oils Burlesque: Gypsy Bath and Body Works Butterfly Flower Caron Narcisse Blanc Issey Miyake L’Eau d’Issey Fleur de Bois Gloria Vanderbilt Reverie Pure DSH Perfumes Pink Gardenia Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947