Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Laulena Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Laulena Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Laulena marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Laulena został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, kwiat brzoskwini, ananas i cytryna.

Kwiat pomarańczy Kwiat brzoskwini Ananas Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laulena by Melissa Flagg Perfume.

Laulena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Laulena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Laulena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laulena marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laulena marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Moon Sparkle Benetton Energy Woman Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Etat Libre d`Orange Bendelirious Dorin Un Air de Paris (red) Mary Kay Exotic Passionfruit Filles des Iles Floral Pettilant Ulric de Varens Lily Prune Love InStyle Sex In The City Love LR Heidi Klum Me Oriflame Cherries Rance 1795 Helene