Marki » M » kwiatowe « Grupy

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume dla kobiet Zdjęcia

Ku'ulei marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak plumeria, jaśmin i stefanotis.

Plumeria Jaśmin Stefanotis

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ku'ulei by Melissa Flagg Perfume.

Ku'ulei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Ku'ulei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Ku'ulei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ku'ulei marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ku'ulei marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Celine Dion Spring in Paris Halloween Halloween 2005 Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Caron Muguet du Bonheur Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Jardin de France Rose Berkeley Square White Bergamot DSH Perfumes Tubereuse Nazareno Gabrielli Nazareno Dynamite Rachel