Marki » M » kwiatowe « Grupy

Hazel’s Melissa Flagg Perfume dla kobiet

tuberozowy
lekko korzenny
Hazel’s Melissa Flagg Perfume dla kobiet Zdjęcia

Hazel’s marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Hazel’s został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, tuberoza i lilia.

Gardenia Tuberoza Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hazel’s by Melissa Flagg Perfume.

Hazel’s Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Hazel’s, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Hazel’s, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hazel’s marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hazel’s marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Abinoam Inveja Agatha Ruiz de la Prada Imagina Mariella Burani Amuleti Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Avon Urban Flowers Paris Acca Kappa Hibiscus M∙A∙C Turquatic Le Labo Fleur d`Oranger 27 Antonia`s Flowers Antonia's Flowers Caswell Massey Elixir Of Love Susanne Lang Sula Butterfly Kiss