Marki » M » kwiatowe « Grupy

Hazel’s Melissa Flagg Perfume dla kobiet

tuberozowy
lekko korzenny
Hazel’s Melissa Flagg Perfume dla kobiet Zdjęcia

Hazel’s marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Hazel’s został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, tuberoza i lilia.

Gardenia Tuberoza Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hazel’s by Melissa Flagg Perfume.

Hazel’s Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Hazel’s, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Hazel’s, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hazel’s marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hazel’s marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Tender Touch Trussardi Bianco Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie Rochas Poupee Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Rose Fragonard Maman Cherie Montale Powder Flowers Guerlain Idylle Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Tonatto Profumi Solista Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale