Marki » M » kwiatowe « Grupy

Daisies Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Daisies Melissa Flagg Perfume dla kobiet

Daisies marki Melissa Flagg Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Daisies został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, orchidea i kwiat pomarańczy.

Jaśmin Orchidea Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daisies by Melissa Flagg Perfume.

Daisies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melissa Flagg Perfume Daisies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melissa Flagg Perfume Daisies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daisies marki Melissa Flagg Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daisies marki Melissa Flagg Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Revealed Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Bill Blass Bill Blass for Women Tous Summer Annick Goutal Heure Exquise Guerlain Jardins de Bagatelle Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance CoSTUME NATIONAL Scent Cool Gloss Marjorie Midgarden Fragrances Summersent I Profumi di Firenze Lilla Serenella Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale