Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Roll-On Perfume No. 16 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Roll-On Perfume No. 16 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ozonowy

Roll-On Perfume No. 16 marki Melange Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Roll-On Perfume No. 16 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, herbata i trawa.

Narcyz Herbata Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roll-On Perfume No. 16 by Melange Perfume.

Roll-On Perfume No. 16 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Roll-On Perfume No. 16, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Roll-On Perfume No. 16, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roll-On Perfume No. 16 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roll-On Perfume No. 16 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Lacroix Bazar Guerlain Aqua Allegoria Mentafollia Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Princesse Marina De Bourbon Reverence Aqaba Aqaba Spring Yves Rocher Desir de Nature Esteban Passion Bresil Esteban Tempete de Zeste Sarah Jessica Parker Dawn Priscilla Presley Indian Summer Yosh Stargazer 7.71 Bella Bellissima Perfect Day