Marki » M » kwiatowo - zielone « Grupy

Roll-On Perfume No. 16 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Roll-On Perfume No. 16 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
ozonowy

Roll-On Perfume No. 16 marki Melange Perfume to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Roll-On Perfume No. 16 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, herbata i trawa.

Narcyz Herbata Trawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roll-On Perfume No. 16 by Melange Perfume.

Roll-On Perfume No. 16 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Roll-On Perfume No. 16, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Roll-On Perfume No. 16, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roll-On Perfume No. 16 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roll-On Perfume No. 16 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass D`Orsay Tilleul Yves Rocher Neonatura Elevate Parfums Elite Elite Gold Limited Edition CB I Hate Perfume Wild Pansy Burberry Burberry Summer for Women 2010 Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Stacked Style Baroque Bleu LR Ralf Moeller Philosophy Eternal Grace Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010 Strange Invisible Perfumes Essence of IX