Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orange Box Perfumes - No. 9 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Orange Box Perfumes - No. 9 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Orange Box Perfumes - No. 9 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orange Box Perfumes - No. 9 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Box Perfumes - No. 9 marki Melange Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, czarna porzeczka i jaśmin.

Bergamotka Czarna porzeczka Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Box Perfumes - No. 9 by Melange Perfume.

Orange Box Perfumes - No. 9 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Box Perfumes - No. 9 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Box Perfumes - No. 9 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Sonia Rykiel Rykiel Rose Victoria`s Secret Pink Beach Hilary Duff Wrapped With Love Avon Island Vibe Gai Mattiolo That's Amore! Lei Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Franck Olivier Sun Java for Women S. Cute Sweet Amour Green Apple O Boticario Myriad Nina Ricci Nina L`Elixir Joya FvsS: Composition No. 1