Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Box Perfumes - No. 14 marki Melange Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat śliwy, tytoń, herbata, czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki i Śliwka.

Kwiat śliwy Tytoń Herbata Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Box Perfumes - No. 14 by Melange Perfume.

Orange Box Perfumes - No. 14 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Box Perfumes - No. 14 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Box Perfumes - No. 14 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Temperamento Cacharel Noa Perle Anna Sui Secret Wish Magic Romance Kenzo Le Monde Est Beau Oilily Muse Fresh Strawberry Flowers Givenchy Be Givenchy Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Next Just Pink Arno Sorel Sham'n Love Faberlic Fruity Story Faberlic You Nova Dream