Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Orange Box Perfumes - No. 14 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Orange Box Perfumes - No. 14 marki Melange Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat śliwy, tytoń, herbata, czarna porzeczka, liść czarnej porzeczki i Śliwka.

Kwiat śliwy Tytoń Herbata Czarna porzeczka Liść czarnej porzeczki Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orange Box Perfumes - No. 14 by Melange Perfume.

Orange Box Perfumes - No. 14 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orange Box Perfumes - No. 14 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orange Box Perfumes - No. 14 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Lacoste Dream of Pink Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Ines de la Fressange Ines de la Fressange Aquolina Tweety Andy Warhol Marilyn Rouge Andy Warhol Andy Warhol Clean Fresh Laundry La Senza Undiscovered Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Aftelier Fig Revlon Pink Happiness Little Secrets