Marki » M » kwiatowe « Grupy

Melati Jasmine Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Melati Jasmine Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Melati Jasmine Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Melati Jasmine Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Melati Jasmine marki Melange Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Melati Jasmine został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melati Jasmine by Melange Perfume.

Melati Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Melati Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Melati Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melati Jasmine marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melati Jasmine marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Escada Escada Loving Bouquet Bill Blass Bill Blass for Women Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom The Body Shop Love ETC Halle Berry Halle Pure Orchid DSH Perfumes Something Blue Ebba Los Angeles Miss Alex Romane Ever Radiant Molinard Iles D'Or Van Cleef & Arpels Un Air de First