Marki » M » orientalne « Grupy

Melange Solid Perfume Warm Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Melange Solid Perfume Warm Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Melange Solid Perfume Warm Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Melange Solid Perfume Warm Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Melange Solid Perfume Warm Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Melange Solid Perfume Warm marki Melange Perfume to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, ambra, fasolka tonka, wanilia, tytoń, mirra i lilia.

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Wanilia Tytoń Mirra Lilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melange Solid Perfume Warm by Melange Perfume.

Melange Solid Perfume Warm Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melange Solid Perfume Warm marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melange Solid Perfume Warm marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Escada Escada Collection Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Fragonard Grain de Soleil Esteban Sensuelle Russie Esteban Ambre Montale Aoud Ambre E. Coudray Ambre et Vanille Antonio Banderas Spirit VIP for Men Moschino Moschino Pour Homme Fendi Theorema Esprit d`Ete Christian Dior Ambre Nuit