Marki » M » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Melange Solid Perfume Green & Citrus Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Melange Solid Perfume Green & Citrus Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Melange Solid Perfume Green & Citrus Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Melange Solid Perfume Green & Citrus Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Melange Solid Perfume Green & Citrus Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Melange Solid Perfume Green & Citrus marki Melange Perfume to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak narcyz, imbir, bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, mandarynka, herbata, mimoza, granat, kamelia i cytrusy.

Narcyz Imbir Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Mandarynka Herbata Mimoza Granat Kamelia Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melange Solid Perfume Green & Citrus by Melange Perfume.

Melange Solid Perfume Green & Citrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Melange Solid Perfume Green & Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melange Solid Perfume Green & Citrus marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melange Solid Perfume Green & Citrus marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Donna Karan DKNY Men Lacoste Booster Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Ormonde Jayne Zizan Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica John Varvatos Artisan Amouage Arcus Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Potter & Moore Bergamot and Green Ginger Kristel Saint Martin KSM