Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Melange Solid Perfume Fruit Melange Perfume dla kobiet

Melange Solid Perfume Fruit Melange Perfume dla kobiet

wodny
Melange Solid Perfume Fruit Melange Perfume dla kobiet Zdjęcia Melange Solid Perfume Fruit Melange Perfume dla kobiet Zdjęcia Melange Solid Perfume Fruit Melange Perfume dla kobiet Zdjęcia

Melange Solid Perfume Fruit marki Melange Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, Śliwka, gruszka, granat i figa.

Czarna porzeczka Śliwka Gruszka Granat Figa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melange Solid Perfume Fruit by Melange Perfume.

Melange Solid Perfume Fruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melange Solid Perfume Fruit marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melange Solid Perfume Fruit marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow after Dark Aftelier Cognac Roberto Verino Verino Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Les Copains Papillon Jean Patou Eau de Patou Jacques Fath Yin Imperial Van Gils Tendenza Lancome O d`Azur Arno Sorel It Is Peter Andre Unconditional