Marki » M » kwiatowe « Grupy

Melange Solid Perfume Floral Melange Perfume dla kobiet

Melange Solid Perfume Floral Melange Perfume dla kobiet

tuberozowy
Melange Solid Perfume Floral Melange Perfume dla kobiet Zdjęcia Melange Solid Perfume Floral Melange Perfume dla kobiet Zdjęcia Melange Solid Perfume Floral Melange Perfume dla kobiet Zdjęcia

Melange Solid Perfume Floral marki Melange Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, kwiat afrykańskiej pomarańczy, gardenia, tuberoza, pomarańcza, wiciokrzew, esencja różana, plumeria, bez, hibiskus i karambola.

Irys Kwiat afrykańskiej pomarańczy Gardenia Tuberoza Pomarańcza Wiciokrzew Esencja różana Plumeria Bez Hibiskus Karambola

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melange Solid Perfume Floral by Melange Perfume.

Melange Solid Perfume Floral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melange Solid Perfume Floral marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melange Solid Perfume Floral marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Chic Juicy Couture Eau de Couture Crabtree & Evelyn Summer Hill Crabtree & Evelyn Spring Rain Fragonard Baroque Elizabeth Arden Pretty Jardin de France Lilas Chloe Eau de Fleurs Neroli April Aromatics Jasmina Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Roberto Verino Gold Bouquet Pacifica California Star Jasmine