Marki » M » kwiatowe « Grupy

Blue Box Perfumes - No. 5 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Blue Box Perfumes - No. 5 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Blue Box Perfumes - No. 5 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blue Box Perfumes - No. 5 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue Box Perfumes - No. 5 marki Melange Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata i gardenia tahitańska.

Herbata Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Box Perfumes - No. 5 by Melange Perfume.

Blue Box Perfumes - No. 5 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Box Perfumes - No. 5 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Box Perfumes - No. 5 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Sweet Honesty Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lei The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Narciso Rodriguez Essence Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Memoire Liquide Fleur Liquide Gloria Vanderbilt Reverie Pure Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Parfumerie Generale Gardenia Grand Soir Jennica Fleur de Nacre Bourjois Evasion Galimard Brindille