Marki » M » kwiatowo - wodne « Grupy

Blue Box Perfumes - No. 4 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Blue Box Perfumes - No. 4 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Blue Box Perfumes - No. 4 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blue Box Perfumes - No. 4 Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue Box Perfumes - No. 4 marki Melange Perfume to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak imbir, kwiat wiśni i biała herbata.

Imbir Kwiat wiśni Biała herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Box Perfumes - No. 4 by Melange Perfume.

Blue Box Perfumes - No. 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Box Perfumes - No. 4 marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Box Perfumes - No. 4 marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Bvlgari Omnia Crystalline Moschino OH! De Moschino Lanvin Oxygene Reminiscence Rem Ella Mikao Yujin Aqua Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Bath and Body Works Freshwater Cucumber Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Seven Skies Free Love Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Clean Outdoor Shower Fresh Faberlic Alisez