Marki » M » kwiatowo - owocowe « Grupy

Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn

Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Amber, Plum & Vanilla Orchid Melange Perfume dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amber, Plum & Vanilla Orchid marki Melange Perfume to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Amber, Plum & Vanilla Orchid został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Denise Estrada. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, wanilia i kwiat śliwy.

Ambra Wanilia Kwiat śliwy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber, Plum & Vanilla Orchid by Melange Perfume.

Amber, Plum & Vanilla Orchid Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Melange Perfume Amber, Plum & Vanilla Orchid, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Melange Perfume Amber, Plum & Vanilla Orchid, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber, Plum & Vanilla Orchid marki Melange Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber, Plum & Vanilla Orchid marki Melange Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Oscar de la Renta Red Orchid Cathy Guetta Pink Power Aubusson Histoire D`Amour 2 Fragrances of Ireland Inisfree Lucien Lelong Indiscret Charriol Charriol Eau de Toilette Memoire Liquide Vacances Liquide Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Alain Delon Lyra 3 Sinfonia di Note Petale Rose Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G